• سال 1395 " اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل "

1
معرفی آکادمی ورزش استان اصفهان
تعداد بازدید: 6085

 


آکادمی ورزش استان اصفهانآکادمی ورزش استان اصفهان با هدف ارتقاء سطح عملکرد ورزشکاران نخبه و همچنین شناسایی استعداد های ورزشی با
بهره گیری از کارشناسان خبره و مجرب و همچنین دستگاهها و تجهیزات مدرن فضای بسیار مناسب و مطلوبی را برای
قهرمانان و ورزشکاران نخبه استان فراهم نموده است.

مدیریت و کارکنان آکادمی بسیار خوشحال و مسرور هستند از اینکه بتوانند گامی مهم و موثر در جهت توسعه ورزش استان
اصفهان بردارند .

آکادمی ورزش استان از بخش های مختلف و متنوعی تشکیل شده است .


1- سالن اصلی( سالن شماره یک): سالن اصلی آکادمی به طول 66 متر ؛ عرض 24 متر و ارتفاع 13 متربعد از سالن آکادمی ملی المپیک یکی از بزرگترین سالن های سطح کشور می باشد که دارای مجهزترین دستگاههای بدنسازی از قبیل دستگاههای تکنوجیم ، دستگاه کینسیس ، دستگاههای سنجش قابلیت های جسمانی ، ترید میل ، الپتیکال، رویینگ ، هند پاور، دوچرخهو ... می باشد که از قابلیت های بسیار بالایی در افزایش قابلیت های جسمانی ورزشکاران نخبه در بخش های مختلف دارد .

 


 

2- سالن شماره دو: این سالن به طول 25 متر، عرض 13 و ارتفاع 8 متر در کنار سالن اصلی با امکاناتی نظیر دستگاههای پمپی کی لینگ در بخش توانبخشی به بهبود آسیب دیدگی ها و مصدومیت ورزشکاران کمک نموده تا ورزشکاران آسیب دیده بتوانند سریعتر به میادین ورزش بازگردند . درکنار این دستگاهها نیز یک سری کامل دستگاه بدنسازی داینافورس که شامل 22 دستگاه میباشد قرار دارد که به توسعه قابلیت های ورزشکاران در بخش قدرت، توان و استقامت عضلانی ورزشکاران کمک می نماید . همچنین در کنار این دستگاهها دستگاههای ترید میل و دوچرخه ثابت قابل استفاده ورزشکاران می باشد .3- بخش کلینیک پزشکی ورزشی: در کنار سالن های تمرینی کلینیک پزشکی ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان نیز از اواخر سال گذشته به آکادمی منتقل شده و در حال حاضر نیز فعالیت خود را در بخش های فیزیوتراپی و معاینات پزشکی و تعیین سطح سلامت ورزشکاران آغاز نموده است . در این کلینیک علاوه بر بخش های ذکر شده ، بخش مشاوره تغذیه ورزشی ، مشاوره روانشناسی و بخش ماساژ نیز پیش بینی شده است که بزودی راه اندازی خواهد رسید .4- سالن آموزش: از دیگر ظرفیت های موجود در آکادمی وجود سالن برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری و کارگاههای ورزشی است که با ظرفیت بیش از 80 نفر از امکانات سمعی بصری مناسبی برخوردار می باشد .
5- بخش اداری: بخش اداری شامل مدیریت ، مشاوره تمرینی ، واحد آموزش می باشد که در ساعات اداری آماده پاسخگویی به ورزشکاران و مراجعین محترم می باشند .
 نظرات شما

ارسال نظر
نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

 

 

 

آمار سایت ورود اعضا لینک های مفید

1