• سال 1395 " اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل "

1
تماس با با اداره کل
تعداد بازدید: 12531

 

نشانی : اصفهان، خیابان آبشار سوم، بعد از پل غدیر اداره کل ورزش و جوانان
شماره های تماس 18-36308212-0311
فاکس 36308228-0311
WWW.esfahansport.ir
 

Email:info@esfahansport.ir


Email:Modir@Esfahansport.com    مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان
 Email:Modir@Esfahansport.com            معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی 
Email:Varzesh@Esfahansport.com                            معاونت توسعه ورزش
Email:Banovan@Esfahansport.com                            معاونت ورزش بانوان
Email:Barnameh@Esfahansport.com          برنامه ریزی ، آموزش و تحقیقات

Email:Edari@Esfahansport.com                                           یس امور اداری
Email:Tahavol@Esfahansport.com                                   مسئول تحول اداری

Email:Info@esfahansport.ir                                                    فناوری اطلاعات 
 



نظرات شما

ارسال نظر
نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

 

 

 

آمار سایت ورود اعضا لینک های مفید

1